



Fuengirola is een echte toeristenplaats met veel restaurants en winkels.Het is ook een goede ligging om van daaruit Andalusie te bekijken.
|
|




Fuengirola is een echte toeristenplaats met veel restaurants en winkels.



Op een afstand van ongeveer 500 meter ligt een gigantisch winkelcentrum. Na het boodschappen doen ben je voor euro 4,00 met de taxi weer in je appartement. De taxis staan bij het winkelcentrum voor de deur.



Zwembad en tuin zijn heel goed onderhouden. Een naaktstrand in de omgeving.



Leuke rustige omgeving, in Calla de Mijas was niet heel veel te zien. Wij zijn eigenlijk altijd in Fuengirola naar het strand geweest. Dit is een leuk plaatsje met een leuk boulevardje. Verder rij je in 15 min naar Tormelinnos en Marbella.en














































object EAN532 (393571)
Vakantiehuis voor 6 personen in Benalmádena, Costa del Sol 2 slaapkamers, 2 badkamers, open haard, airconditioning, TV, vaatwasser, gemeenschappelijk zwembad, zandstrand 300 m | ||