



Dicht bij de strandjes [kiezels en rotsen] een paar leuke restaurantjes, geen winkels.
|
|




Dicht bij de strandjes [kiezels en rotsen] een paar leuke restaurantjes, geen winkels. 



Ok, mooie omgeving, strand restaurant in de buurt... voor een nabije winkel was het wel even zoeken. 



Winkels in omliggende plaatsen op ca. 5 km afstand. Leuke plaatsjes aan het meer. Beperkte recreatiemogelijkheden. Stranden alleen kiezels. 


object CVA195 (215826)
Vakantiehuis voor 4 personen ca. 45 m² in Castelveccana, Lombardije (Lago Maggiore) 1 badkamer, sat-TV, meer 600 m, strand 800 m, wasmachine | ||




rustige plaats met alle noodzakelijke voorzieningen, en ook vanuit deze kleine plaats kun je volop (via het water, rondvaartboot, auto-veer) van de plaatsen in de omgeving genieten. 



Winkels dichtbij in een leuk plaatsje pal aan het meer. Met de boot een paar keer naar de overkant van het meer geweest (o.a. Isola Bella). Locarno - 3 kwartier rijden. In Laveno hele goede ijszaak. 



Mooi, piioresk plaatsje aan het meer. Toppie.
object PVA226 (721737)
Vakantiehuis voor 4 personen ca. 95 m² in Porto Valtravaglia, Lombardije (Lago Maggiore) 2 slaapkamers, 2 badkamers, sat-TV, vaatwasser, meer 2 km, strand 2 km | ||




Mooie ligging en uitzicht. 



Het stadje Ghiffa is een heel klein, weliswaar mooi plaatsje. Je kunt er mooie wandelingen maken. Wij waren afhankelijk van het openbaar vervoer wat de ligging van het appartement niet heel gunstig maakte. Als u beschikt over een auto zijn de volgende punten niet zo van belang. Er is niet echt een fatsoenlijke supermarkt op loopafstand. Hemelsbreed is er 300 m vanaf het huisje wel een klein supermarktje, maar het is een aardig eind de berg op en is dan zo'n 25 minuten lopen. Het aanbod is beperkt en om er dagelijks de boodschappen te doen is erg duur. In het plaatsje Intra, met de auto zo'n 5 minuten van Ghiffa, zijn wel grote supermarkten. In Ghiffa zelf was weinig te beleven en de meeste mensen spraken er geen woord Engels. Met de auto was er gemakkelijk snel een wat drukker plaatsje te bereiken. Het openbaar vervoer was erg lastig. Er stopt een bus voor het huisje, maar de bussen rijden niet vaak en over het algemeen ook niet erg punctueel. Het was voor niet-Italiaanse toeristen lastig uit te zoeken welke bussen je moest nemen en waar je kaartjes kon kopen. In de buurt van het huisje was een heel klein kiezelstrandje waar je lekker kon liggen en zo het water in kon lopen. De wat grotere stranden waren met een auto wel te bereiken, lopend wat minder makkelijk. 



In Ghiffa zelf is niet zoveel te beleven, maar wie dus van rust houdt, zit er net goed.














Prima uitvalsbasis en op maximaal 10 minuten afstand van Luino. Luino is een grote en gezellige plaats met diverse voorzieningen direct aan het meer. 



Heel klein dorpje met kleine supermarkt. Restaurants op loopafstand. Geweldig gedeeld zwembad aan het meer (die je mag gebruiken) met ligstoelen etc. Grote supermarkten op 15 min rijden. Verschillende dorpjes om te bezichtigen. Aan te raden om een vaartocht te maken. 



Alles uitstekend 






















object IT-28824-08 (296953)
Vakantiehuis voor 5 personen ca. 60 m² in Oggebbio, Italiaanse meren (Lago Maggiore) 2 slaapkamers, 1 badkamer, gemeenschappelijk zwembad, meer 3 km, hond toegestaan | ||






Leuke plaats met veel winkels, een maal in de week een echte grote gezellige markt.



Leuke plaats met goede verbindingen via spoor, bus en boot. Niet ontzettend toeristisch in de zin dat er allerlei winkeltjes zijn (er is een supermarkt en een boekwinkel). Strand is prima, er is voldoende plek (ook in de schaduw) en het is schoon. 



Luino is niet een heel bijzondere plaats, behalve op woensdag. Dan veranderd het stadje in een grote markt waar mensen van heinde en verre naar toe komen. Verder ligt Luino dicht bij de Zwitserse grens en is het een prima uitvalsbasis voor dagtrips naar de Zwitserse steden zoals Locarno, Lugano en de werelderfgoed kastelen van Bellinzona (alle drie de steden ca. 40 km). Verder ligt Luino op korte afstand van Laveno, waar elk half uur veerboten vertrekken naar Verbania. Met de veerboten of de boten vanuit Luino zelf zijn uitstapjes te maken naar de Villa´s en tuine van de westoever. Het paleis van Isola Bella - zeker de moeite waard. 







object LUI208 (216023)
Vakantiehuis voor 4 personen ca. 60 m² in Luino, Lombardije (Lago Maggiore) 2 slaapkamers, 1 badkamer, sat-TV, vaatwasser, gemeenschappelijk zwembad, meer 2,2 km, strand 5 km | ||




De faciliteiten in het dorpje stellen niet veel voor, maar alles is op korte afstand binnen handbereik. Voor ons was het prima. 



Ideale standplaats voor de planning van dagtochten. 



Als uitvalsbasis voor verkenningen in de omgeving prima, binnen 5 autominuten zit je midden in het prachtige plaatsje Cannero waar ook een mooi lang strand is met uitstekende zwemmogelijkheid. In Cannero is ook een supermarktje en veel horeca waar je heerlijk kunt eten. Het appartement ligt tussen Cannobio en Intra in, eveneens leuke plaatsen (10-15 autominuten). Wie van wandelen houdt kan vanuit het appartement vele mooie tochten ondernemen. 






Het is een klein rustig plaatsje waar niet veel te doen is, dit vonden wij wel prettig veel oude gebouwen heuvelachtig De auto moet je 50 meter van het huis bij de kerk parkeren omdat de straatjes daar zo smal zijn alleen bij aankomst en vertrek kun je wel even tot de deur rijden voor in en uitladen. Er is een restaurant maar voor winkels moet je naar een dorpje in de buurt maar dat is niet ver. De omgeving is schitterend, ideaal om te mountainbiken of te wandelen. Afstand tot het meer is ongeveer 4 kilometer via een stijle weg. 



In de plaats zelf zijn er niet zoveel winkels, onder aan het meer bij Cannero Riviera zijn er meer mogelijkheden om te winkelen en vertier te vinden. 



Je kan alle richtingen uit . restaurant in de buurt "Luna" waar het eten uitstekend lekker is enz 



















Das Appartment liegt in der Nähe von Intra. Intra ist sehr schön und hat viele Geschäfte und Restaurants. In der Nähe von Intra findet mann auch einen schönen Strand zum baden. 



Arrizano is een klein dorpje dat je bereikt als je vanuit Verbania/Intra (direct aan het meer) zo'n 10 minuten een slingerende weg omhoog rijdt, de berg op. Het dorpje is eigenlijk een villawijk met kronkelende straten en enorme villa's met tuinen. Er is een oud kerkje met een begraafplaats, een speelweide (die nodig aan onderhoud toe is) en een park met een twee grote midgetgolfbanen en pizzeria. Boodschappen doen kun je het beste in Verbania of Intra. Het huis ligt tussen de villa's en tuinen, midden in het groen: wij vonden het heerlijk, want de wegen aan en langs het meer zijn ontzettend druk en lawaaiig. Wil je toch 's avonds lekker uit eten of een terrasje pakken, dan neem je de auto (of bus) naar Verbania, Intra of Pallanza. En wat ook makkelijk is: de veerpont vertrekt uit Verbania naar de overkant van het meer, dus je zit in no-time aan de andere kant! 


object IT-28923-02 (741133)
Vakantiehuis voor 6 personen ca. 70 m² in Verbania, Italiaanse meren (Lago Maggiore) 2 slaapkamers, 1 badkamer, meer 2,7 km, hond toegestaan | ||