Reisgids Cala d'Or

Spanje > Balearen > Majorca > Cala d'Or

Omgeving

Vakantietips voor de omgeving weergeven:
km

categorie





foto's
Accommodaties
Bezienswaardigheden
Golfbanen
Havens
Kastelen en burchten
Kerken
Luchthavens
Musea
Overige
Pretparken en dierentuinen
Restaurants
Skigebieden
Stranden
Vakantieparken
Webcams


inhoudsopgave
1 Cala d'Or
land: Spanje, regio: Majorca

1.1 Plaatsinformatie van verschillende reisorganisaties

Een bezoek aan Cala d'Or 'moet' op uw to-do lijstje staan. Cala d'Or ligt op ongeveer 65 km van de hoofdstad Palma en betekent Gouden Baai. Eigenlijk zegt deze benaming al genoeg. Een plaatsje met ongeveer 300 vaste inwoners maar in het hoogseizoen veel bezocht door toeristen. Begrijpelijk want het is een van de meest sfeervolle plekjes op Mallorca. Een plaats met een gezellig autovrij centrum, een schitterende jachthaven, vele restaurantjes (zowel internationaal als lokaal) en heel veel leuke witte huisjes. Verder heeft het stadje vele zandstranden waar u heerlijk van de zon kan genieten. Het bekendste strand is het Cala Gran strand, in het centrum van het stadje. Een heerlijk zandstrand met kraakhelder zeewater en hier kunt u uiteraard volop zonnebedden en parasols krijgen. U sluit een dagje zon af bij een van de terrasjes en barretjes in het centrum. Wordt het een glas Mallorcaanse wijn of kiest u voor de plaatselijke likeur Palo, gemaakt van de vruchten van de Johannesbroodboom? Salud! Ook sportievelingen komen in de omgeving aan hun trekken. Windsurfen, duiken, golfen? Het kan hier allemaal. Vlak buiten Cala d'Or is de golfclub Vall d'Or. Beginnende golfers kunnen hier lessen volgen terwijl de reeds geoefende speler vrij kan spelen.
bron: Topic Travel BV

1.2 Beoordelingen over de plaats

atraveo-Klant Schel schreef op 04-05-2012
Heerlijke plek om te luieren aan blauwe baai. De betaalbare supermarkt Eroski (1 km) heeft alles wat je nodig hebt (verse zalm voor Eur 7/kg!), brood koop je bij de prijzige Spar schuin tegenover op de hoek. Lekker flaneren in het nieuwe centrum waar je veel restaurants vindt (niet altijd open buiten hoogseizoen): The Pirate wordt sterk aanbevolen (goede kaart, uitstekende kwaliteit). Vergeet ook niet de haven te bezoeken.
atraveo-Klant Sonja (NLD) schreef op 01-05-2012
De locatie is perfect. Het apprtement ligt vlakbij het leuke strandje van Cala Ferrera, vlakbij supermarkten en op loopafstand van het centrum van Cala D'Or. We hebben een erg leuke vakantie gehad, maar het appartement kon echt stukken beter.
atraveo-Klant Brandsma schreef op 17-04-2012
Cala d'Or ligt op 5 autominuten en is een levendige toeristenplaats met voldoende vertier voor iedereen. De supermarkt ligt direct aan de eerste rotonde.

1.3 foto's van de plaats

Cala d\'Or
Cala d\'Or
Cala d\'Or
Cala d\'Or
Cala d\'Or
Cala d\'Or
Cala d\'Or
Cala d\'Or
Cala d\'Or
Cala d\'Or
Cala d\'Or
Cala d\'Or
Cala d\'Or
Cala d\'Or
Cala d\'Or
Cala d\'Or
Cala d\'Or
Cala d\'Or
Cala d\'Or
Cala d\'Or
Cala d\'Or
Cala d\'Or
Cala d\'Or
Cala d\'Or
Cala d\'Or
Cala d\'Or
Cala d\'Or
Cala d\'Or
Cala d\'Or
Cala d\'Or

1.4 Favoriete vakantiehuizen/-appartementen

object 886 (484047)
Vakantiehuis voor 8 personen in Cala d'Or, Balearen (Majorca)
4 slaapkamers, 3 badkamers, airconditioning, TV, sat-TV, vaatwasser, wasmachine
object Typ A/a 224830 (224830)
Studio voor 2 personen ca. 28 m² in Cala d'Or, Balearen (Majorca)
1 badkamer, TV, sat-TV, gemeenschappelijk zwembad, strand 250 m, afgesloten perceel
2 Portopetro
land: Spanje, regio: Majorca , afstand ca. 2,53 km

2.1 Plaatsinformatie van verschillende reisorganisaties

Porto Petro Mallorca is een klein en selecteer resort met een mooie haven op slechts 2 minuten rijden van Cala d `Or weg. Het steekpenningen met haar nog ongerepte charme.
Rond de natuurlijke haven met wordt meestal gebruikt door zeilboten, de stad wordt gekenmerkt door de veelal traditionele stoned residentiële gebouwen.
In de restaurants en bars zijn meestal bewoners of bewoners.
Evenals tal van verschillende sportieve activiteiten Porto Petro is het enige 5-sterren hotel en spa in de omgeving.
Direct in de stad zijn twee zandstranden, het natuurpark Mondrago met 2 baaien ligt op 3 km afstand.
Serene en ongerepte, het pittoreske dorpje Porto Petro is een heerlijk ontspannende vakantie bestemming. Chill out in de bars en restaurants met uitzicht op de rustige baai en charmante jachthaven, of bezoek de naburige resort van Cala d'Or, met zijn grote keuze van het nachtleven
bron: Jubo Holiday Homes S.L.

2.2 Favoriete vakantiehuizen/-appartementen

object 865 (484457)
Vakantiehuis voor 5 personen in Portopetro, Balearen (Majorca)
2 slaapkamers, 1 badkamer, open haard, TV, wasmachine
object PPE106 (777120)
Appartement voor 4 personen ca. 90 m² in Portopetro, Balearen (Majorca)
2 slaapkamers, 1 badkamer, uitzicht op zee, sat-TV, vaatwasser, strand 2,5 km, wasmachine
3 Portocolom
land: Spanje, regio: Majorca , afstand ca. 5,52 km

3.1 Plaatsinformatie van verschillende reisorganisaties

Cala Marçal:
Strand in Portocolom, Balearen / Mallorca. Costa Balearen.
Het gebied is 90 meter bij 150 meter breed. De gemiddelde bezettingsgraad is hoog. Semi-stedelijk strand is beschermd zonder promenade, bekroond met de blauwe vlag, voornamelijk uit wit zand. De gebruikelijke toestand van de zee is kalm water.
Cala zeer rustig, het milieu en het water, die infrastructuur en diensten voor de bezoeker gebruik biedt.
Services
Cala Marcal Beach heeft geregelde diensten, zoals bus (PM-401-2), voorstedelijke parking (line-Palma Porto Colom), douches, bedden en stoelen huren, watersporten, jachtclub, er zijn bars en het strand bars.
veiligheid
is gebruikelijk dat de politie patrouille op dit strand, zijn er reddingsmiddelen. Het dichtstbijzijnde ziekenhuis: Ziekenhuis de Manacor, gelegen 28 kilometer in Manacor Rd naar Port d Alcudia
bron: Roig
Porto Colom is een stad aan de oostkust van Mallorca, binnen de gemeente Felanitx. De komst van het toerisme in de jaren 1960 bracht grootschalige ontwikkeling, met hotels en appartementen worden gebouwd. Toch heeft de stad niet bereikt hoogten van verzadiging te zien op andere resorts op Mallorca. De schoonheid van de omgeving, met stranden die kalme wateren te wijten aan de bescherming van de haven hebben, en een brede selectie van hotels en restaurants, maken Porto Colom de perfecte plek voor een familievakantie.
De loop der jaren de haven van de commerciële activiteiten zijn verdwenen, en de visserij heeft nu een symbolisch aanwezig. Echter, de zeilclub van Club Nautic de Porto Colom is een van de belangrijkste en best uitgeruste op Mallorca, met veel pleziervaart.
Cala Marçal: dit strand, dat is 90 m lang en 150 meter breed, heeft fijn wit zand, het is gelegen in de woonwijk van Porto Colom en is omgeven door lage kliffen. Er is voldoende parkeergelegenheid aan de achterkant, en het strand is goed aangegeven.
Diensten: restaurants, ligstoelen, waterfietsen en parasols te huur.
bron: Jubo Holiday Homes S.L.

3.2 Beoordelingen over de plaats

Een klant van atraveo schreef op 04-08-2009
Porto Colom is a place which I would strongly recommend, but not too much as then it would be overcrowded:):)

3.3 foto's van de plaats

Portocolom
Portocolom
Portocolom
Portocolom
Portocolom
Portocolom
Portocolom
Portocolom

3.4 Favoriete vakantiehuizen/-appartementen

object 50486 (484451)
Vakantiehuis voor 6 personen ca. 120 m² in Portocolom, Balearen (Majorca)
3 slaapkamers, 3 badkamers, open haard, TV, sat-TV, vaatwasser, wasmachine
object PCM165 (108431)
Appartement voor 6 personen ca. 140 m² in Portocolom, Balearen (Majorca)
4 slaapkamers, 1 badkamer, airconditioning, sat-TV, vaatwasser, zwembad, strand 500 m, wasdroger, wasmachine
4 Cala Figuera
land: Spanje, regio: Majorca , afstand ca. 7,84 km

4.1 foto's van de plaats

Cala Figuera
Cala Figuera
Cala Figuera
Cala Figuera
Cala Figuera
Cala Figuera
Cala Figuera
Cala Figuera
Cala Figuera
Cala Figuera
Cala Figuera
Cala Figuera
Cala Figuera
Cala Figuera
Cala Figuera
Cala Figuera

4.2 Favoriete vakantiehuizen/-appartementen

object CFG120 (288050)
Vakantiehuis met zwembad voor 4 personen ca. 66 m² in Cala Figuera, Balearen (Majorca)
2 slaapkamers, 1 badkamer, open haard, sat-TV, zwembad, strand 900 m, wasmachine
object CFG145 (609788)
Appartement voor 4 personen ca. 65 m² in Cala Figuera, Balearen (Majorca)
3 slaapkamers, 1 badkamer, uitzicht op zee, open haard, sat-TV, strand 2,5 km, wasmachine
5 Cala Murada
land: Spanje, regio: Majorca , afstand ca. 8,87 km

5.1 Plaatsinformatie van verschillende reisorganisaties

Een 10 minuten lopen van de villa kunt u zwemmen in het rustige strand van Cala Murada met toegang voor gehandicapten. Beschermd strand, bekroond met een blauwe vlag, voornamelijk uit wit zand. De ommuurde cove strand biedt standaard diensten zoals bus (PM-401-4), stedelijke parking, verhuur van stoelen en ligbedden, watersporten, er zijn bars en het strand bars.
Cala Murada is een klein resort in de zuid-oost kust van Mallorca. De transfer vanaf de luchthaven is ongeveer vijftig minuten. Cala Murada is een plaats die de voorkeur door de plaatselijke bevolking die de voorkeur geven om weg te komen van de drukte die gevonden worden in drukkere resorts. De meer welvarende hebben opgebouwd luxe zomer huizen, staand in hun eigen terrein, waar ze kunnen genieten van totale ontspanning. Oorspronkelijk een vissersdorp, zijn er nu veel nieuw gebouwde hotels, appartementen en villa's. Een complex is gebouwd boven de rotsen geven een prachtig uitzicht voor de bewoners, maar bederft het natuurlijke landschap gezien vanuit het strand.
Waarom naar Cala Murada
Een Cala Murada vakantie biedt u een ontspannen vakantie op een wit zandstrand beschut door rotsige landtongen en perfect voor zowel zonaanbidders en waterratten. Er zijn winkels die essentieel zijn voor en een groot aantal bars en restaurants dicht bij het strand het verstrekken van dag-versnaperingen.
Wie is Cala Murada populair bij de
Een Cala Murada vakantie heeft grote populariteit en trekt bezoekers van alle leeftijden. Gezinnen met kleine kinderen worden aangetrokken door het zandstrand en het heldere blauwe water. Koppels komen naar de rust en ontspanning die het resort te bieden heeft.
Cala Murada - The Place
Cala Murada, op het zuidoosten van Mallorca, is een klein rustig resort met een fijn zandstrand. Het is bekroond met Blauwe Vlag voor de netheid en de kwaliteit van het water. Het is een populair gebied om te duiken en te snorkelen als het kristal heldere water heeft een overvloed aan zeeleven. Het strand loopt langzaam af in de zee te bieden veilig zwemmen voor kinderen en zwakke zwemmers.
Hoewel de faciliteiten in het resort zijn beperkt, zijn er een aantal goede restaurants met een gevarieerde keuken, evenals een beetje van winkels.
Cala Murada ligt dicht bij Porto Cristo en Cala D'or, die zijn groter en levendiger resorts. De laatste, slechts acht kilometer verderop heeft een grote jachthaven en twee jachtclubs. De Vall D'Or golfbaan, met een prachtig uitzicht vanaf de greens, is ook in de buurt.
Een Cala Murada vakantie biedt ontspanning in een mooie omgeving met een zachte zandstrand en sprankelend helder water. Het is de perfecte vakantie voor diegenen die willen ontsnappen aan de drukte van het dagelijks leven.
Cala Murada Nightlife
Omdat Cala Murada is vooral een woonwijk, is het niet bekend om zijn wilde nachtleven. Het is een rustig vakantieoord door de dag als bij nacht. Voor degenen die op zoek zijn naar entertainment 's avonds de naburige badplaats Calas de Mallorca heeft een grotere verscheidenheid aan levendige bars en clubs.
Cala Murada Winkelen
Cala Murada heeft een klein aantal winkels, waaronder een kleine supermarkt levert vakantie essentials. Er is ook een goede bakker en een apotheek als gave en souvenirwinkels.
Cala Murada eten
Er zijn een aantal goede restaurants in Cala Murada serveren voornamelijk traditionele gerechten. Er zijn bars en restaurants langs de waterkant met een aantal uitstekende vis menu's. Het is een prettige manier om de dag af te sluiten, kijken naar de lampjes dansen op het water terwijl u geniet van een diner met een glas lekkere wijn.
Tapas zijn een goede manier om de lokale gerechten kunt proeven als een variëteit aan gerechten worden geserveerd in kleine porties, ideaal als een voorgerecht of om de soms langdurige kloof tussen lunch en diner te vullen.
bron: Roig
Cala Murada ligt op acht kilometer van Portocolom, naast het dorp met dezelfde naam.
Dit strand is een fijnkorrelig zandgebied, is het rechter deel wordt gekenmerkt door lage kliffen met enkele huizen op de top. De bijzonderheid van het aspect wordt gegeven door het water van de Torrent des Fangar opgebouwd gedurende het hele jaar, en het lijkt erop dat dit strand moet kusten, een met zout water bevolkt door bezoekers en de zoete bewoond door vogels.
Het mariene en onderwater voorwaarden zijn uitstekend voor de verankering van boten, hoewel het open staat voor de zee en de wind. De diepte varieert van vijf meter op 220 meter van de kust tot twee meter op een hectometerpaal van de kust. Op het linker gedeelte ziet u een kleine golfbreker omgeven door zandbanken. De dichtstbijzijnde haven faciliteiten bevinden zich op Port de Portocolom, op 3,5 nautische mijlen.
De bereikbaarheid per auto is eenvoudig en volg de borden. De eigen auto kan worden overgelaten op een gratis parkeerplaats in de omgeving van een strand die normaal wordt bezocht door de bewoners van het gebied en de toeristen die verblijven in een hotel in de buurt.
Zodra je hier bent, wordt u aangeraden om Cova de Cala Murada (vijf meter lang, 2,6 grote en 1,7 hoog) bezoeken, een grot uit de bronstijd, in de rots, met drie laterale nissen en een in de absis , Ook gebruikt door smokkelaars om hun buit te verbergen
bron: Jubo Holiday Homes S.L.

5.2 Beoordelingen over de plaats

Een klant van atraveo schreef op 12-06-2007
Dichtbij is een kleine supermarkt, net iets verder zit je bij het strand, waar het heerlijk liggen is. In het midden van het dorpje, een stukje bergopwaarts, zijn een aantal leuke restaurantjes, een grotere supermarkt en een bank aanwezig. Het is geen 'spannend' dorpje, maar wel heerlijk rustig en met voldoende goede voorzieningen. Vanuit Cala Murada zijn redelijk goede busverbindingen naar bijvoorbeeld Portocristo en Porto Colom (aanrader). In Calas de Mallorca (over het strand erg dichtbij) zijn fietsen te huren.

5.3 Favoriete vakantiehuizen/-appartementen

object 50455 (484395)
Vakantiehuis voor 8 personen ca. 240 m² in Cala Murada, Balearen (Majorca)
4 slaapkamers, 4 badkamers, uitzicht op zee, open haard, airconditioning, TV, sat-TV, vaatwasser, wasmachine
object MUR115 (728231)
Appartement voor 3 personen ca. 45 m² in Cala Murada, Balearen (Majorca)
1 badkamer, airconditioning, sat-TV, gemeenschappelijk zwembad, strand 1,4 km
6 Cala Mondrago
land: Spanje, regio: Majorca , afstand ca. 8,99 km

6.1 Plaatsinformatie van verschillende reisorganisaties

Mondragó Cala is gelegen in de gemeente Santanyi, 5 km. van S'Alquería White. Het is een van de weinige gebieden meestal niet bezocht door toeristen die menigte het eiland in de zomer.
De kenmerken van deze baai, fijn zand en ondiep water maken het geschikt voor zowel kinderen als een van de uithoeken van het eiland mooiste en groot.
Het is verdeeld in twee stranden, en is S'Amarador Caló de sa Font de n'Alis.
Cala Mondrago werd verklaard Natural Park in 1992 door het parlement van de Balearen en de 1995 Ruimte van bijzonder belang bij de vogels door de Europese Gemeenschap.
Cala Mondrago, in het zuid-oost hoek van Mallorca, wordt beschouwd als een van de beste stranden van de Balearen.
Het is een afgelegen plek acht kilometer ten zuiden van de stad van Cala d'Or en haar comparatieve gebrek aan ontwikkeling heeft gemaakt populair bij onafhankelijke reizigers.
Twee zanderige baaien worden omgeven door rotsachtige landtongen, met dennen randen hun weg naar de rand van het water. Het noordelijke strand is meer beschut, de zuidelijke een minder druk. Beide zijn rustig, maar je kunt nog steeds huur ligstoelen en waterfietsen. Er zijn zachte golven, en het water is warm, het is goed voor kinderen. En als noch strand is naar wens, dan kunt u lopen naar het naburige stranden van Calo des Borgit en S'Amarador.
Er is een restaurant en een paar hotels aan de Cala Mondrago, maar voor meer entertainment u zal moeten gaan naar Cala d'Or of Santanyi. Er is een busdienst, maar in de avonduren moet u uw eigen auto of een taxi. Tijdens de zomer een toeristisch treintje loopt van Cala d'Or naar Porto Petro, eindigend op Cala Mondrago.
Het strand is onderdeel van het beschermde Mondrago Parc Natural, dat bestaat uit bijna 2.000 hectare van de waterrijke gebieden en landbouwgrond. Flora omvat gewassen, steeneiken, jeneverbes, biezen en riet; fauna omvat meerkoet, Geoorde fuut, tureluur, Balearen hagedis, slang, Genet en konijn.
Het park is elke dag open en is toegankelijk van noord of zuid. Het heeft paden om te fietsen, paardrijden en wandelen, en je moet in staat zijn om een kaart van het bezoekerscentrum op de lettertypen N'Alis de parkeerplaats te krijgen, in de buurt van het resort
bron: Roig

6.2 foto's van de plaats

Cala Mondrago
Cala Mondrago
Cala Mondrago

6.3 Favoriete vakantiehuizen/-appartementen

object VILLA MIQUEL (462751)
Vakantiehuis met zwembad voor 10 personen + 1 kind ca. 230 m² in Cala Mondrago, Balearen (Majorca)
5 slaapkamers, 4 badkamers, open haard, sat-TV, zwembad, zee 700 m, strand 700 m, afgesloten perceel, wasmachine
7 Santanyi
land: Spanje, regio: Majorca , afstand ca. 9,53 km

7.1 Beoordelingen over de plaats

Een klant van atraveo schreef op 05-05-2012
Ligging in Cala Egos gemeente Santanyi klein soort dorpje niet zo grootschalig als Cala Dor 1 grote supermarkt(Eroski) en 1 kleine(Spar) in het dorp een Dokterspost en een Apotheek aanwezig.
Een klant van atraveo schreef op 06-05-2008
Het huisje ligt heel rustig zonder directe burenaan aan, de rand van het natuurgebied en vlak bij de zee. Dit zijn kliffen met een geweldig uitzicht maar je kunt er niet zwemmen. Voor een mooi zandstrand moet je 700 meter lopen. Dit is een fijn rustig strand van´s Amarador met fijn zand en helderblauw water waar je heel goed kunt zwemmen.
De tuin is heel groot maar als zodanig niet echt te gebruiken vanwege de ruige begroeiing. Voor kleine kinderen van 1 tot 4 niet echt geschikt. De veranda en het terras zijn prima, als ook het tuinmeubilair.

7.2 foto's van de plaats

Santanyi
Santanyi
Santanyi
Santanyi
Santanyi
Santanyi
Santanyi

7.3 Favoriete vakantiehuizen/-appartementen

object 867 (484476)
Vakantiehuis voor 8 personen in Santanyi, Balearen (Majorca)
4 slaapkamers, 3 badkamers, open haard, stereo-installatie, TV, sat-TV, vaatwasser, wasmachine
object 35152 (773932)
Appartement voor 4 personen ca. 60 m² in Santanyi, Balearen (Majorca)
2 slaapkamers, 2 badkamers, sat-TV, strand 1000 m, wasmachine
8 Cas Concos des Cavaller
land: Spanje, regio: Majorca , afstand ca. 9,54 km

8.1 Plaatsinformatie van verschillende reisorganisaties

Cas Concos is een klein maar zeer typisch Mallorcaanse dorp dat zijn oude charme behouden. Met een verstrooiing van bars en restauraunts het is de moeite waard een stop op weg naar Santanyi, Cala Do'r. Slechts 10 tot 15 minuten van Cala Mongrago een beautive strand aan de rand van een natuurgebied.
bron: Roig

8.2 Beoordelingen over de plaats

Een klant van atraveo schreef op 05-08-2011
Ligging van het plaatsje Cas concos is goed te rijden waar je even een boodschap kunt doen, lekker hapje eten etc. Verder is strand, stad en bezienswaardigheden goed te bereiken met auto.

8.3 Favoriete vakantiehuizen/-appartementen

object 841 (484075)
Vakantiehuis voor 10 personen in Cas Concos des Cavaller, Balearen (Majorca)
5 slaapkamers, 4 badkamers, open haard, airconditioning, TV, sat-TV, vaatwasser, bubbelbad, wasmachine

Vakantiehuis zoeken

Nieuwsbrief

atraveo.be opslaan bij:

Facebook Bookmark Twitter Bookmark Mister Wong Bookmark Yahoo Bookmark Google Bookmark Delicious Bookmark 
© 1997-2012 atraveo - mijnvakantiehuis.be - De grote vakantiehuizenmarkt op internet - vakantiehuizen en -appartementen in heel Europa en wereldwijd